Pärnu..

...


You are not connected. Please login or register

| Silver |

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

1 | Silver | on Laup Jan 17, 2009 7:56 pm

Silver Sarap

avatar
15.aastane
15.aastane
Nimi: Silver Sarap

Hüüdnimi: Need puuduvad, laseb end lihtsalt Sarapiks kutsuda. Temaarust on hüüdnimed mõttetud, aga miks ka mitte ka endale üks tavaline hüüdnimi muretseda...

Vanus: 15. aastane. Tavaline.

Perekond: Silver ei tea enda vanematest mitte kui midagi. Ta teab ainult, et tal oli isa, kes oli Sander ja ema, kes oli Silvia. Kõik. Muidu elab ta tädi ja onu juures, kes ongi talle nagu ema ja isa. Tädi nimi on Gaily ning onu nimi Erik, mõlemad on 30. aastased. Neil on ka väike poeg Toomas, kes arvab endast kohutavalt palju, kuigi ise on kõigest 10 aastat vana. Peale selle on tal kaksikõde Sandra, kes on Silverist 10 minutit vanem... Kõigest. Sandral on heleblondid juuksed, on käsivarrest natukene lühemad ja tuhmpruunid silmad.

Välimus: Silvril on blondid juuksed ja hallikad silmad. Näojooned ja jume on väidetavalt ta isalt, vähemalt tädi jutujärgi. Pildi pealt vaadates ei ole Silver ja isa, keda ta ei mäletagi, üldse sarnased.

Iseloom: Iseloomult on poissi raske kirjeldada. Ta võib olla lahke, abivalmis ja hea, aga samas võib ta iga hetke ükskõik kellele kõrri karata... Üsnagi tujukas, võib öelda. Temast leiab ka hulgaga ülbust ja vihkamist, kui väga vaja. Endaarust ei peagi ta olema mingi lahke könn.

Head küljed: Tema enda arust neid ei olegi, aga ta armastab millegipärast täiega lugeda ja on seetõttu koguaeg oma toas, muudkui lugedes. Peale selle on tal head hinded, iga veerand ainult viied-neljad ja ta on sellega ka rahul.

Halvad küljed: Äkilisus.

Huvid/hobid: Lugemine, sportimine (eriti ujumine), golf.

Hirmud: Klimakofoobia, ehk ta kardab treppidest alla kukkumist. Ta on seda kogenud ja ta jäi teadvuseta. Kui ta aga kõnnib hästi kitsal trepil, kust mahub läbi vaid korraga üks inimene, võib ta samuti kokku kukkuda.

Loomad: Tal on bullterjerikutsikas nimega Jackie. Räägitakse, et bullterjerid on täielikud vihavaenlased lastele... See on vale. Bullterjerid on lahked ja truud väikelastele nagu näiteks Toomasele.


Jackie:


Sandra:


Silver:


Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele