Pärnu..

...


You are not connected. Please login or register

Kirsika |L|

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

1 Kirsika |L| on Reede Jan 16, 2009 5:55 pm

Kirsika Reppo

avatar
15.aastane
15.aastane
Nimi - Kirsika Reppo

Hüüdnimed - Kirss, Kressie, Dingo, Sõõrik, Di...

Vanus - 15. aastane

Perekond -
¤Ema Helen Reppo ( 38 ), neiupõlvenimega Kirsip. Naine on õppinud matemaatika õpetajaks ja kosmeetikuks ning töötab hetkel ühes salongis juuksur/kosmeetiku kohapeal. Helenil on blondid juuksed ja tumepruunid silmad. Oli pere ainus laps.
¤Isa Kristian Reppo ( 39 ), töötab juristina. Mehel on perejaoks ülimalt vähe aega, kuigi ega see Kirsikat eriti ei kõiguta. Kristiani juuksed on tumepruunid, kuigi juba on sinna siginenud ka mõned hallid salgud, ja silmad sinised.
¤Vanem vend Hendrik Reppo ( 18 ) on ka ühtlasi pere vanim laps. Nüüd juba muidugi täisealine. Noormees on juba ligi aasta perest eraldi elanud (Tallinnas). Selle aja jooksul Kirsika temaga eriti suhelnud pole. Hendrik on välimuselt täielikult isasse.
¤Kaksikud Eric ja Carl ( 14 ) Reppo käituvad täpselt nii, nagu oleks Kirsika nende noorem õde, mitte vanem. Noorukid on mõlemad blondid ja vapustavalt siniste silmadega. Neil kahel on üsnagi raske vahet teha.

Välimus - Tumedad, lokki hoidvad pruunid juuksed, mis ulatuvad praktiliselt pihani. Tütarlapse silmad on suured ja pm sama tumedad, kui tema juuksedki. Pehmed näojooned, särav naeratus (viimast ta ei kipugi varjama). Kehaehituselt on Kersika üsnagi sihvakas ning sportlik. Pikkust kena 163,5 sentimeetrit. Riietub enamasti mugavalt ja maitsekalt, ei pööra erilist tähelepanu viimasele moele. Harva näeb Kirsi seljas seelikut või kleiti (ta vihkab neid.)

Iseloom - Kirsika on avatud inimene. Tal ei ole tavaliselt teiste suhtes mingeid eelarvamusi. Nagu juba ülal mainitud, siis on tüdruku näol alati naeratus, millest võib muidugi järeldada, et ta on lõbus ja rõõmsameelne. Ning seda Kirsi ka tõesti on. Samuti võib Di tihti suht lapsikult käituda, kuid muidugi ka oma ea kohta ootamatult kohusetundlikult. Tüdruk ei kipu tihti inimesi usaldama, aga temale usaldatud sladusi ta välja ei räägi. Kirsika on just nimelt see inimene, kes on valmis süüd enda peale võtma või teiste välja aitamiseks veenvalt valetama. Ja seda viimast ta oskab. Samuti on tüdruk ka kohutavalt uudishimulik ning hulljulge. Temalt võib alati oodata absurdset käitumist ja äkilisust. Peale kõige selle ei oska Kirsika aga vihapidada või solvuda. Enamjaolt. Kuid alati leidub ka erandeid.

Huvid - Muusika, kunst, fotograafia.
¤Muusika - Kirsi mängib klaverit, kellamängu ja flööti. Samas on ta aga alati tahtnud õppida kitarri. Muidugi on neiul ka lauluhääl.
¤Kunst - Oi, selle alla käib palju: maalimine, joonistamine, aga samas ka juttude, lugude ning luuletuste kirjutamine.
¤Fotograafia - Ja kõik selle alla käiv.

Head küljed - Sõbralikkus, avatus, lõbusus, oskus saladusi hoida.

Halvad küljed - Äkilisus, huljulgus, lapsikus, uudishimulikkus.

Foobia(d) - Hematofoobia (hirm vere ees). Kirsika ei kannata verd. Kohe üldse mitte. Enamasti kipub tütarlaps seda punast värgendust nähes minestama.

Lemmikloom(ad) - Bernhardiin Bennu ja chinchilla Midgie.

Pildid -

Kirsika,


Midgie,


Bennu,

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele